Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    válasz keIdor #8591 üzenetére

    Ez az egesz kb olyan, mint a 90-es evekben volt a "bit haboru". A konzolgyartok versenyeztek ki tud magasabb bit feldolgozasra kepes gpu-val szerelt konzolt kiadni...amikor az Atari bejelentette a 16 bites konzoljat, mindenki szaja tatva maradt, de azt se tudtak mi az a bit, csak annyit, hogy " minel nagyobb, annal jobb!"

    Total ugyanilyen erzesem van most ennel a "balhenal", szerintem a sirok tobbsege azt se tudja mirol van szo es neki, mint felhasznalonak mit jelent...

    A mester tokeletesen el is jatszotta ezt a szituaciot :D

    [link]

    :R

    [ Szerkesztve ]

  • Achill3uS

    veterán

    válasz keIdor #8591 üzenetére

    egyetértek. a másik amin kivagyok a delid téma. már terjed a hülyeség, mert der8auer azt mondta, hogy ha folyékony fémet használsz és lecsiszolsz néhány századot a magból akkor nyersz 14 fokot. igen neki ennyi jött össze egy kisérleti darabon. megnézem hány ember fogja szétbarmolni a 220 ezres cput, azért a talán megnyerhető extra 10 fokért vizhütésnél. Ez már igy is sokkal jobb mint a pasztás megoldás volt, én elégedett vagyok, ln2-nél sem kell delidelni ott is tökéletes a hőátadás, tesztelték, grizzly-vel sem volt jobb. tökély, nem kell bontani a cput és bukni a gart végre ha komolyabb tuningot akar az ember. csak az a kár, hogy 2x annyiba kerül mint amennyit érne a piacon ez a teljesitmény. szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák