Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    válasz Dendytv #8311 üzenetére

    Sajnos a házadról nem találtam adatokat, hogy milyen méretű procihűtő fér el benne,ezért ezt neked kellene lemérned személyesen,addig senki nem tud ajánlani semmit, még nincs valami info.
    Mivel egy gtx 1050-et hajtassz jelenleg,ezért túl erős procit sem kell mellé raknod,így alaplap terén is nagyobb a szabadságod,illetve jelenleg nem szükséges "Z" chipsetes,főleg amennyiben a későbbiekben sem szándékozol tuningolni.
    Ramot illetően ezáltal megint csak be vagy korlátolva,max 2666Mhz-et hajtanak ki a "B360"és "H370" chipsetes lapok,de mindenképp dualchanel tehát 2x8GB modulos KIT legyen. Mivel bios-szal bíbelődni nem akarsz,így ennél magasabb órajelű ram felesleges,mert akkor 2133Mhz-en fognak menni és ha a 2666Mhz-et ki akarod sajtolni belőle,akkor elengedhetetlen lenne a biosban matatás.
    Szvsz. i3 8350k proci(alapból 4x4GHz),b360-h370 lap(bár emellé jobban passzolna a "Z"-s lap és magasabb órajelű ram),aminek a felszereltsége megfelel az igényeidnek(usb portok száma,egyéb kimenetek,stb.),emellé a fentiek alapján egy 2x8GB 2666Mhz ramkit,valamirevaló hűtő,pl 150mm magas a thermalright macho 120 smb-ez szerintem elférne,csak nem olcsó...

    Monitoros igényeid nem írtad le,nem tudom mekkora méret/felbontás(??FHD 22-24"??) és milyen panel(tn/ips/va) felelne meg az igényeidnek, illetve kimondottan monitorra mennyit szánnál.?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák