Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz janos666 #569 üzenetére

    Ezt a zeneszerkesztésre értettem, a játék frametime azért egy más kategória.
    Ott is számít nyilván, de közel sem ennyire problémás. Vagy ha az akkor azt a játékot már kidobnám. :)

    Jellemzően ebben a kategóriában, magas órajelű 4/8 - 6/6 - 6/12 kategóriában ha felmerül gond, az is már a HC gamer igényekhez igazodva jön elő és sokszor még itt is megfelelő teljesítményt nyújtanak. Nem véletlenül akar mindenki (extra)igényes felhasználáshoz ilyen procikat. De ez már a 0.01% min fps is legyen mindig 60, de inkább 120-144 felett kategória.
    Még ezt is hozzák ezek a procik elég jó eséllyel, az meg fel sem merül, hogy mondjuk egy átlaggamer igényszintet (mondjuk kb. avg: 60-70, min 40 fps) szintet ne ütnének meg minimális, elviselhető frametime tüskével.

    Nem tudom, biztos öregszem, mert régen a 10ms ping feletti lagot is utáltam, ahogy a vsync off is azonnal "kézben" érezhető volt, hogy nem vagyok pl. 85Hz-re lekorlátozva hanem 120+ szalad a game, de ezek valahogy kikoptak nálam a musthave szintről. Ha játszanék is, valahogy már nem ér annyit az egész.
    Pedig annyira mégsem öregszem, mert pl. egy nem is horror, 30-40ms input lagos kijelzőn már egy word kezelésétől is agyf*szt kapok, nemhogy fps játéktól. :) De valahogy ez a mostani tükörsima frematime graf + 144 min fps igény problémát viszont már nem tudom teljesen átérezni. Szerintem az átlag, sőt extra igényességi szintet is átvittük már átlag hw-kkel szerencsére.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák