Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz NdrewSunix #4295 üzenetére

    Mindig mindenhez, főleg, ha normális feszültségen benne van +15-20%-os teljesítmény növekedés, csak be kell állítani. Korábban itt felmerült, hogy mindenre elég egy 8100, arra sem reagáltam, nem hiszek benne volt a saját gépeimben minden proci 2012 óta, ár-értékben, ha nem csak netezni és kisebb 1060 alatti vga-hoz kell, akkor 8350k es a 8600k ma a korabban az, ami 4690k 4790k volt, csak jobb azoknál, olcsóbban. A 8700k, az egy új móka, ami ezek fölé jött, el is durrant árban. De, ha semmiképpen nem akarsz tuningolni, akkor is előnb vennék 8400-et, mint 8100-et, viszont mivel nincs tuning nélküli lap, visszajutunk a jelenleg kapható coffe lake i3-i5k hoz.

    (Halkan mondom, hogy 4GHz en is tuning, ha minden magot nézünk, mert ugye az alap órajele és intel szerinti turbo lépcso szerint, minden magot terhelve lemegy 3,6GHz-re). De 4,6-4,8 benne van mindben, delid nélkül, ami nem rossz. Nekem mondjuk pont egy jobb fajta van, az meg delid nélkül 4,9-et elmegy, de szerintem 5-ot is, csak nem gepezek aztan ne foglalkoztam mar tovabb vele.

    [ Szerkesztve ]

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák