Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz Walter_White #1922 üzenetére

    CNC-zett tool-al nem lesz semmi baja, pl. Rocki88 vagy a Der8auer delid die mate 2, esetleg Dr. Delid tool.
    Ilyen nyomtatottal azért óvatosan kell bánni és leginkább 1-2 delidet bír.

    (#1825) csibuka85: Sajnálom, most akkor milyen lap lesz? Ez nem a hűtőtől függ, az alkalmas tuningra, ez attól függ, hogy milyen feszen tudja azt az 5GHz-et. Ha 1,32-1,35V-ig megvan, akkor elvileg ki tudod tesztelni és utána nem lesz gond, de már necces a hőfok... delid nélkül 1,3V felé nem mennék.

    (#1820) Motyi: Fasza! Grat, plusz elvileg BIOS is frissült. :)

    (#1771) NFree: Láthattad Nálam, pedig kb 4 vagy 5 alaplapot megért Win10, frissített 1709-el. Szerintem jól kell menniük, igazából egy jobb fajta 7700k az egész, HT nélkül. :)

    Memóriák neccesen mennek 3733-3866 felett csak tényleg jobb lapokban, plusz már kell feszelni rendesen a VCCIO/SA-t, szerintem 3600CL15 vagy CL16 a sweetspot vagy környéke.

    (#1777) NFree: Hehe ;) Deliddel el lehetne menni 5,1-ig ezzel a procival 24/7-re, hogy mi a max, azt passzolom. 1,35V körül lehet az 5.0GHz, de már nem próbálgattam, mert így is bőven erősebb mint kéne, játékok alatt, pedig leszabályzott hűtéssel 55-57 fok. IBT 80-82, de az nem vészes... :)

    [ Szerkesztve ]

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák