Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz #Morcosmedve #1638 üzenetére

    Mikor visszakapcsoltam az SVID-t, de változatlanul hagytam minden mást, akkor fellőtte a feszt az egekbe. Visszavettem az Offset-et +0.13V-ről +0.05V-re, és az SVID Behaviour-t átraktam Auto-ról (amire azt mondja lényegében mindig "Worst Case") "Best Case"-re, és még így is egész magas fesz adódik, de már nem kapom fel a szemöldököm, hogy mindjárt pukkanni fog. :DDD Ilyenkor ~10W-al csökken az ~idle áramfelvétel. Így ezt egyelőre hanyagolom is, mert nem igazán számottevő a fogyasztás, viszont újra be kéne lőni az offset-et (így némileg mínuszba), hogy stabil legyen ez a szorzó ezzel a hűtéssel

    Sőt, ki kéne mérni/következtetni, hogy csak a szoftveres kijelzés mászkál fel-alá, vagy a tényleges fesz is "dinamaikus" ilyenkor. Ha a SpeedStep OFF, csak min/max közt kéne ugrálnia a fesznek a C0/C1 közt, de nem ezt látom kiírva. Talán az LLC is másképp viselkedik.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák