Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz #72042496 #1450 üzenetére

    Az ssd-k még nincsenek meg, így valós adattal nem tudok szolgálni. Elég közel van a VGA slothoz, ha lesz VGA is a gépedbe, mindenképpen nézd meg, hogyan fogsz elférni. Ha ez a takarólemez hűteni fog valamit, az úgy lehet reális, ha lesz valamid, ami elviszi róla a hőt. Az a helyzet, hogy most még nincs is alatta az SSD, de már most is elég meleg az a lap. :D. Saccra kb 35-40 fokosra mondanám. Bár nekem még nincs a házban semmi extra venti, a hátsó 80-as ventik sincsenek még bent, tehát még semmi nem viszi el arról a területről a hőt. Olvastam én is azt a baromságot, de azért azt tudni kell, hogy egy ilyen kicsi helyen nagyon sok minden van, ami ott hőt ad le még akkor is, ha a VGA-t nem számolom. Mindenképpen tisztességesen meg kell hűteni azt a területet is a későbbiekben szerintem.

    "Illetve egy 960 PRO, amin van az a vékony matrica, bemegy alá, és ki is lehet szedni majd anélkül, hogy sérülne a matrica, és ezzel a garancia is? Igazából sejtésem sincs milyen a konstrukció - te hátha jobban utánanéztél a neten, vagy már élőben is"

    -A fedlap két csavarral van rögzítve, azaz rányomod a fedlapot, nem csúszik az ssd-n majd. Azon kívül az ssd ugye külön füllel és csavarokkal is rögzítve van a fedlap alatt. Holnap lefényképezem neked a fedlapot és le is veszem, úgy is készítek róla képeket. Átküldöm majd privátban. ;).

Új hozzászólás Aktív témák