Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz hobizoli #70 üzenetére

    Azért az egy szint. Ráadásul nem túl magas, gyakorlatilag Orosz turista szint alatt még csak Csecsent láttam, meg elkényeztetett idióta Amcsi picsát, aki nem igazán rakta össze, hogy nem, ha átmegy egy másik országba, nem az USA törvényei fognak rá vonatkozni...
    Ez tényleg így van? Ennyire parasztok tudnak lenni a Svájciak?

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • KROK640

    veterán

    válasz hobizoli #70 üzenetére

    Az orosz turistákból kétféle létezik (Cipruson nagyon sokkal találkoztam, saját tapasztalat) :
    Vannak az öreg komcsik, ezek jellemzően a késő 30-as és 40-es meg efeletti korosztály. Büdös tudatlan bunkó parasztok, akik félrelökik a többit a svéd asztalnál, azt sem tudják az evőeszközt hogy kell megfogni, reggelinél, vacsoránál a zsebükbe tömik a kaját, csak vizet kérnek, aztán a zsebükből töltik ki a piát (azt hiszik nem feltünő hogy 40 fokban kabátban jönnek le!) miközben all inclusiveok, de fogalmuk sincs mit jelent. Nem beszélnek semmilyen nyelvet csak a saját orosz tájszólásukat, és te vagy a hülye, hogy nem érted mit akar... Ezek ledöglenek a tengerparton és annyi.

    És van egy fiatal réteg, jellemzően hihetetlen szép nőkkel, akik jól beszélnek angolul, udvariasak, normálisan esznek, érdeklődnek, hogy mit hol találnak a közelben, hová érdemes kirándulni, simán adnak borravalót, és ilyenek.

    És tényleg azt vettem észre, hogy úgy 35-40 éves korúaknál van a határ, alatta az utóbbi, felette az előbbi kategória.

    (A hotelünkben 50%-ban oroszok jártak, több szezon alapján tapasztalt eredmény, de nyilván akadnak kivételek)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák