Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz opr #1468 üzenetére

    Félreértés ne essék : Én is szeretném, ha ez így lenne, ahogy korábban leírtad. Csak leírtam, hogy miért nem lesz így.
    Melyik kormány menne szembe az őt támogató lakás halmozó oligarchákkal? Melyik kormány vállalná be, hogy a 4 éve alatt két évre nullázza a gazdaságot?

    Én magam is örülnék az olcsó ingatlannak (pláne, hogy indokolatlanul túl vannak árazva ebben az országban), annak ellenére, hogy saját tehermentes házam van!*

    Ami a 10 évet adunk a biznisznek dolgot illeti, rossz ötlet. Mert igaz, hogy a másiknál borul a bili, de nála jön ki a jó oldala is, plusz a következő bármikor eltörölheti. Sokkal jobb ezt rögtön hatalomra kerülés után meglépni, és ha kibírja az első két évet, akkor pont mire megint választások jönnek, addigra jön a pozitív hatás.
    Én drukkolok, hogy ez összejöjjön, de sajnos nem fogja szerintem senki sem bevállalni, még ha hosszútávon a nép szemében jól is jönne ki belőle. (pláne MO-n nem).

    * Épp ma a boltba kérdezte meg egy ismerős ingatlanos nő, hogy nem akarom eladni a házam? Mondtam, hogy : kizárt dolog!

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák