Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz KROK640 #1033 üzenetére

    Az angol/skót piac nagyon heterogén, de tény, HELYI fizuból max kutyaólat kapsz. Akkoe viszed valamire, ha drágább régióban dolgozol egy évtizedet és le/felköltözöl vidékre.

    Én kezdem is a spanyol nyelvtanulást. Az energia 99% probléma lesz a következő 100 évben, ott meg felb.szol 20m2 napelemet a tetőre ami TÉLEN is termel és max minimálisat kell fűteni.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz KROK640 #1033 üzenetére

    bazeg, annyi penzbol inkabb inditson egy vallalkozast, amibol siman tobb penze lesz

    ez kb olyan, mint sogorek
    van egy haza Izsák-n 18.8milliora tartjak
    15m-ert volt fent 3 eve, de szo szerint nem hivta fel senki fél evig es levettek a hirdetest
    70m2-s kegli egy ~200m2-s telken
    regi paraszthaz, felujitas alatt van

    most par napja megneztem Izsák-t, 110m2-s keglit arulnak 3000m2-s(!!) telekkel, es nem a falu szelen, 13,5megaforintert
    abbol lenyisszantasz 2x1000m2-t 4-5misiert per telek, meg akkoris van 1000m2-d magadnak abbol es 4-5milliodban van a kero
    felujitos az is, de a o haza is felujitas alatt van eppen, meg akkoris 5x akkora telek van hozza meg 1.5x akkora lakoresze, es negyed annyiba kerul
    na?

    de ha eladna az ket penztemeto BMW-juket, es abbol penzbol kijarna egy villanyszerelos klimaszerelo, hoszivattyuszerelo, napelemszerelo tanfolyamokat, hogy hivatalos papirja legyen rola, es hivatalosan csinalhassa jopenze, akkor havi 2-3 milliot keresne azzal siman
    de annak ket szarnak akkoris ott kell allnia, ha heti 1 liter olajat eszik, es havi szazezrek mennek rajuk atlagban
    kb mint a két szent tehén

    egyre tobb elektromos auto lesz, azoknak kell betapot kiepiteni, honapokat kell varni egy napelem, hoszivattyu telepitesre, akiknek erre fussa, ugyhogy azoknak nem gond, ha 50-100k-val tobbe kerul, mint egyebkent, csak legyen fent hivatalosan...es akkor sem lenne olcso
    vagy egy regebbi haz elektromos atvezetekeztese is siman lehet millios koltseg, amibol az anyag igazabol nem sok
    nekem egy 50m2-s panelre 3-4 eve mondtak ~1 milliot (Bp-n)

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák