Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    Topikgazda

    válasz Bubee82 #327 üzenetére

    Ja hát nekem ebből a fejlesztés vonalon azért elég sok minden megy, az analytics részéből a data science, amit tanulgatok, illetve most a security van, és minimális hálózatozást is tanulok mellé. Nagyjából ezzel a néggyel már vállalkozóként szerintem labdába tudok rúgni egy gyenge-közepes szinten is. Nem célom, hogy mindegyikben nagyon profi legyek, mert az rengeteg idő. Inkább kicsi-közepes projekteket csinálnék (max fél év egyedül, esetleg designer segítségével), a nagyobbakat meg meghagynám a cégeknek. Nem tudom, hogy ebből meg lehet e élni hosszú távon, teszek vele egy próbát, aztán meglátjuk.

    Kezdésnek már megvan, hogy a helyi önkormányzatban csinálom majd az IBSZ-t, abból a KATA kijön plusz még egy kis extra pénz marad. Azon felül még kellenek szoftveres vagy hálózatos projekt munkák, esetleg előfizetéses webszolgáltatások vagy más önkormányzatoknál ugyanez az IBSZ, különben elkaszálnak burkolt foglalkoztatással. Nagyjából most ez a terv. Ha nem jön be max éhen halok. :DDD

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák