Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magortaltos

    csendes tag

    Segítséget kérnék!

    IGO My Way 8.4.2.134242 apr 16 2010 van Huawey Y200 gépemen. Megy.
    Csakhogy egykoron valami Galaxy-n volt és ezért csak a 2/3-át használja a képernyőmnek. sys.txt nem is volt hozzá. Letöltöttem egyet, átjavítottam benne a képernyő felbontást, betettem az IGO könyvtárba, de nagyívben tojik rá... Mit tehetek?

    A fenti, működő IGO-t átraktam egy MyAudio 7 tabletre. Ott el sem indul, mert nem találja a content könyvtárat. A Huawey-en /mnt/sdcard az SD kártya könyvtára a tableten /mnt/external_sd. Gondolom, emiatt nem találja. De ugye a sys.txt -ben hiába írom át az elérési útvonalakat, semmit sem használ, más szerkeszthető állomány pedig nincs az egész IGO könyvtárszerkezetben. Hogyan tudnám működésre bírni?

  • magortaltos

    csendes tag

    Szeretném SD kártyára tenni az iGO térképeket helyhiány miatt. (Galaxy J5, Android 9 , iGO 2016 SzülinApp)

    A storage/F0E9-334E/Addons/content könyvtárba átmozgattam a -building -dem -map -poi -car -phoneme könyvtárakat

    Majd mivel sose volt sys.txt -m, ezért csináltam egyet és jobb-híján a belső tárhelyen lévő iGO_9.18.27...sys.apk mellé tettem:

    [Interface]
    save_checksum = 0
    [Folders]
    linked_root_list=”/storage/F0E9-334E/iGO” <<Ez azért érdekes, mert a storage-n nincs iGO könyvtár, ki csinált volna oda olyat, mikor a belsőn van az iGO...?!
    has_secondary_root=1
    android_secondary_root_path=”/storage/F0E9-334E/Addons”
    kmlpoi=”userdata/POI”


    Hiba: A térkép állományokat nem találja!

    Egyébként sys.txt-m sose volt, de szerintem nem is érdekli az iGO-t, mert ha van tök mindegy mit írok bele. Ha a folders üres, akkor se keresi a térképet az SD-n...

    A telefon nincs rootolva. Ez feltétlenül kell hozzá?
    Mit kellene tennem még, hogy megtalálja a térképeket?

  • magortaltos

    csendes tag

    válasz wihar123 #22120 üzenetére

    Igen, én is a te általad jelzett posztokból állítottam volna be, ugyan ezt olvastam. (mint írtam, a könyvtárakat átmozgattam az SD-re, de nincs sys.txt-m amit átírhatnék...)

    DM43: Legális, a szülinapp ingyenes kiadás volt.
    Ettől függetlenül nincs sys.txt-m. Rákerestem az eszközmemóriában, root-ban. Nincs. Szóval kreálok egyet, de hova is tegyem?
    Nektek hol van?

Új hozzászólás Aktív témák