Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marekocska

    csendes tag

    válasz fzotya #120 üzenetére

    Sziasztok. Új vagyok itt, és azért bátorkodtam szólni, mert van egy kis problémám és úgy látom, itt sok a hozzáértő...én meg zokni vagyok ebben a témában. Szóval van egy HD fölbontású navim, rajta Igo Primo, a legújabb. Letöltöttem hozzá hangokat,, egy hangcsomagot ami Igo 8-hoz való, amiből engem főleg a Székely Isti érdekelne, de hiába másoltam be a megfelelő mappába, nem lehet kiválasztani egy új hangot sem, mert azt írja ki, hogy nem tud betölteni valami voice_big.bmp fájlt (vagy valami hasonló elnevezése van, de az tuti, hogy .bmp fájl). Megnéztem egy hangfájlt, és azt láttam, hogy a zip-en belül van egy ilyen nevű fájl benne, kb. 700kB-os, de csak egy darab (az összes új hangban így van). A többi hangfájlban, amik eredetileg benne voltak a Primo-ban, két ilyen .bmp fájl van, egyik kb. ekkora terjedelmű, de a másik jóval nagyobb. Biztos, hogy ezzel a .bmp-vel van valami inkompatibilitási probléma, ezért érdeklődnék, hogy van-e már megoldás erre a hibára? Ha igen, legyetek kedvesek segíteni nekem ebben!
    Előre is köszönöm: Márk
    :DDD

Új hozzászólás Aktív témák