Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gipsztigris

    addikt

    válasz Rapture #15990 üzenetére

    Az a baj, hogy az igazságod CSAK részigazság! Igaz, hogy meg lehet vásárolni az Izraeli,a Török és az Indiai verziókat a Play-en, de azok egyikéhez sincs Magyar térkép, így azokat hazánkban NEM TUDJA SENKI használni. A másik nem kevésbé fontos dolog, hogy a kapható primo verziók csak BIZONYOS készülékeken működnek, tehát ha bárki hivatkozik a török Primora, de mondjuk egy Nexus 4-es készüléken az CSAKIS warez lehet......sajnos ez van! De egy LG P880/Török primo már lehet jogtiszta is, mert ott van a támogatott készülékek listáján. Az már más kérdés, hogy itthon nem lehet vele navigálni. :D
    A Basarsoft Primot az elsők között (lehet én vagyok az egyetlen :) ) vásároltam meg, de jelenleg csak törökországban tudom használni.

    Szóval, birkóztam én is eleget a moderátorokkal, a következetesség hiánya miatt, de a helyzet az, hogy itt az alap álláspont, hogy a Primo/Android/Magyarország/utólag megvásárolt kombó nem létezik! És ez az igazság.

    Az, hogy átcsúszik az ellenőrzésen egy-két post ami warez, vagy warezra hajazó, annak az illetők örüljenek és húzzák meg magukat, osztjónapot! Ha a VÁM-on nem veszik észre, hogy egy nagyértékű műkincset behozunk az országba, azt sem fogjuk kikiabálni, hogy "Milyen figyelmetlenek voltak a vámosok! :))

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

  • snowdog

    veterán

    válasz Rapture #15990 üzenetére

    Aztán ha bárki megemlíti egy hozzászóláson belül az Androidot és a Primo-t, azt vagy csúnyán leoltják vagy azonnal törlik a hozzászólását.

    Itt ilyenek a szabályok. Megpróbálunk hozzá alkalmazkodni. Akinek ez nem tetszik, annak talán másik fórumot kellene keresni, és nem azokkal kötözködni, akik ezek ellenére megpróbálnak segíteni.
    Aki okosan kérdez, és választ kap a kérdésére, az örüljön neki, aki meg nem kap választ, vagy felhívják rá a figyelmét, hogy itt tilos a warez, az az Adminoknál reklamáljon (van erre külön topik, akit érdekel biztos megtalálja), vagy hallgasson.
    Gondolom ez elég egyértelműnek hangzik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák