Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz m.jeno #3656 üzenetére

    Azért ilyen tanácsot ne nagyon adjál, mert a szavadon foghatnak, és nagy bajba kerülhetsz (virtuálisan). Értem én hogy viccelni próbáltál, de félreérthető. :(

    Mert mi van ha bemegy egy boltba, vesz egy SD-s iGO-t, és ide szkenneli a számlát.
    Milyen tanácsot fogsz neki adni, hogyan telepítse fel egy PNA-ra?

    Ugyanis hiába mondja meg a boltban, hogy milyen gépen akar iGO-t használni, a boltok legalább felében simán rásóznak egy SD-s változatot. Vagy azért, mert az eladónak gőze sincs róla, mi az a Mio C320, vagy azért mert egyszerűen csak elakarják adni az SD verziót. :)

    u.i. most hogy kiegészítettem a hozzászólásomat látom, hogy abban igazad van, Primo-t nem tud külön venni, csak iGO8-at. De azért így is félreérhető lehet a viccelődés, ezért próbáltam pontosítani, mert nem mindenki ássa bele a témába annyira magát, mint mi. És nem biztos hogy ismeri ezeket a verzió különbségeket.

    Hipermang

    Lehet hogy nem tudod, de a Primo is iGO, ezért beszéltem végig iGO-ról. A lényegen ez nem változtat. A Primo-ra is minden igaz, amit leírtam. Sőt, Primo-t még SD-n sem lehet kapni, tehát fokozattan igaz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák