Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz Tonyk #1884 üzenetére

    Ezt a hibát A701 CsL barátunk is felfedezte, de tovább ment, és ki is javította.

    "A701 CsL
    Most úgy vettem észre (minden tiszteletem mellett), hogy Gurjon mester egy kicsit kapkodott, mint én szoktam. Kétszer is kiakadt a skin éjszakai módban. Két fájlt át kellett bele másolni! De szépen megcsinálta a házi feladatot! "

    Aki nem akar a javítással bajlódni, az használja az A701 CsL skineket. A módosított skineknek több előnyük is van.

    "Aki az Eszterke TTS hangot használja és szeretné, hogy Eszterke bemondja a riasztási pontokat típusonként, az másolja be a sys.txt-be a mellékelt SYS_WaqteQ_X920.TXT vonatkozó tartalmát! Ez a sys.txt az elérési utak és a GPS valamint TMC adatok módosításwával más PNA-khoz is jó!
    A főmenüben látszik Bluetooth ikon, melyre kattintva vagy a beállított bluetooth kapcsolatot lehet elérni, vagy "külső" bluetotth használata esetén a sys.txt-ben megadott útvonalon keresi meg a bluetooth eszköz beállítási menüjét, hosszú nyomva tartásra az FM transmitter saját beállító felülete jelenik meg (csak WayteQ PNA-kon).
    A "Fényképezőgép" ikon hosszú nyomva tartására elindítja a Primo saját zenelejátszóját.
    A képernyő aljára bökve előjövő gyorsmenüben az autópályára vonatkozó ikon a magyarországi viszonyoknak megfelelően Matricás díjfizetésre vonatkozik."

Új hozzászólás Aktív témák