Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Tokacpt #19 üzenetére

    Fehér.
    De aztán mégse lett annyira olcsó és elérhető. :)
    Mármint egy jobb telefon árával vetekedett. Valamint elég niche termék. Kevesen használják állandó jelleggel. Apróknál is a legtöbben úgy hirdetnek, hogy nincs használva, megunt, porosodik csak, stb.
    A mostani használt piaci árán kellett volna kiadni, akkor ütős lehetett volna.

    A hardcore meg felteszem egy nagyon kicsi réteg lehet. Mint a szimulátorozásnál: ha 1000 euróért vettem volna DD kormányt, akkor szívnám a fogam rendesen, hogy ott porosodik.
    De egy G29 nem volt akkora anyagi befektetés, hogy két hét után megunva azt mondjam ne érte volna meg az árát. Ha mondjuk két hétnyi mozijegyhez hasonlítom. :)

    Majd ha olyan 100 euro körül ki lehet fogni alig használt G2-ket, akkor majd lehet behozom a lemaradást. Majd megunva bukó nélkül ki lehet szállni.
    Elvégre a Samsung Gear is piszok olcsó belépő volt anno (a telefon adott volt). Ahhoz képest nem estem hanyatt a G2-től. S7 is VR módban elkezdett vibrálni, mint egy CRT monitor. Nem igazán értem miért. G2 is úgy vibrált mint egy 60 hz-es CRT. Ez az ami nekem nem tetszik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák