Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benoe77

    őstag

    válasz Benoe77 #9695 üzenetére

    Szerencsére mcroberto segítségével sikerült megoldanom a problémát. így már végre egy teljes értékű notebook tulajdonosa vagyok.

    Az érdeklődőknek mondom, hogy ezt a fajta BIOS jelszót, sem az elem kivételével, sem a BIOS frissítésével nem lehet kikódolni. Ha nem vettem volna észre időben, még ma is azt hinném, hogy egy teljes értékű notebook tulajdonosa vagyok.

    Úgyhogy mindenki ellenőrizze le, nincs-e ilyen módon levédve a gépe.

    Anyagi kár: 230km útiköltség és a kikódolás díja.

  • buherka

    addikt

    válasz Benoe77 #9695 üzenetére

    Amikor Gabesztől vettem az első gépet, akkor még azt sem tudta, hogy ki vagyok és még is belement hogy elhozza a munkahelyemre a notit.
    Jól át is b@szhattam volna.

    Igaz hogy én használt lapit vettem tőle (pl. T43), de olyan makulátlan volt hogy még én is pislogtam.
    Lehet, hogy ha nem irkáltál volna mindenféle negatív hozzászólást, akkor már rég közös nevezőre jutottatok volna.
    Hozzáállás kérdése az egész.

    (#9707) lapa...azért ezt a csodálatos óriás GPS megoldást megkérdezem a baleseti helyszínelő cimborámtól, hogy mennyire legális. Mert azt tudom hogy a KÖHÉM rendelet szabályozza, hogy a szélvédőt szabadon kell hagyni hogy a holtteret csökkentsük. Pl. a hátsó szélvédőre sem szabad matricát ragasztani....ezért is büntetnek.
    Nem kicsit balesetveszélyes lapival navigálni, főleg ha a sofőr egyedül van.
    Gondolom légzsák sincs az anyós oldalon. Abba bele sem merek gondolni, hogy egy hirtelen fékezésnél az anyósülésen ülőnek vagy az arcát összevagdalja a kijelző, mert belefejel.
    Navira ott van a a PNA, vagy a PDA...szerintem. :U
    Ne vedd szurkálódásnak a dolgot. :R

    [ Szerkesztve ]

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák