Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    válasz csubuka #92615 üzenetére

    Megnéztem, másik kábellel jó Win7 alatt, valamint ugyanazzal a Win alatt "bugos" kábellel bezzeg Ubuntu alatt jó :N De feltehetően nem hardveres így.

    Ugyanakkor most utánamentem a 65W táp hardveres korlátozásának és AIDA64 stressz alatt ˇ~2.6GHz-en megy a CPU (i5-4300m), GPU is stresszelve van. CPU-Z-ben néztem a frekit. Eszementen akad a gép a stressz teszt alatt, Turbo látszólag nem megy, bár ezt nem tudom hogy kéne nézni. A vicc, hogy ha nem megy a stresszteszt akkor is max frekin ketyeg elvileg... :N Balanced séma van BIOS-ban meg Win-ben is mindenhogyan.

    Ugyanakkor terhelés alatt az SSD helyes működését hogyan tudnám ellenőrizni? Sima sebességtesztet nyomva, miközben mondjuk a GPU-CPU AIDA alatt terhelve van és 65W táppal tolom? Majd összehasonlítani nagyobb táppal vagy stresszteszt nélkül a sebességeket?

    *Lehet, hogy a Balanced felel a gondért, mert a W520 szépen megy stressztest alatt is, mondjuk az éppen High Power-en van (a Turbo is ment). Ja és az képes levenni a frekit ha nincs terhelve, vlami szoftveres vagy driver gondja lehet a "szegény" T440p-nek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák