Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scream

    veterán

    válasz Tikakukac #88082 üzenetére

    Csak E6430-am volt, így nyilván csak ahhoz tudom hasonlítani a dolgokat. Volt előtte TP is, T/W500 személyében.

    Viszont az E7440-es pöcökegere látszatra olyan, mint az E6430-on, csak a gombok döntöttek az egyiken, a másikon meg inkább vízszintesek.

    Persze nem is gondoltam, hogy teljesen ugyan olyan paraméterekkel rendelkezik a kettő, lévén, hogy az E7440 dupla annyiba kerül, mint az E6430.

    Szóval az ár miatt maradnék X220/X230-nál, már csak az a kérdés melyik legyen inkább? :F

    Ami az elképzelésem lenne egy IPS-es (jó lenne nagyobb felbontás, de csak 1366x768-ban láttam), i5-ös (lehetőleg minél alacsonyabb TDP-vel), 8GB RAM (vagy 4GB, de még 1 slot a bőívtéshez), 120GB SSD (M.2 vagy SATA), fpr, backlit bill (nagy eséllyel ezt külön kéne utána megvennem, mert elég ritka, X220-hoz nem is vagyok biztos, hogy van), jó akku (10% körüli elhasználódás) és szép állapot (apróbb karcok még elmennek a tetején vagy kis sarokkopás), esetleg lapos töltő (táskába jobban elfér) a tégla helyett. Ez X220 vagy X230-cal valósítható meg? Vagy egyikkel sem/ mind a kettővel?

Új hozzászólás Aktív témák