Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolly

    veterán

    válasz Rolly #67840 üzenetére

    az új gép a régi vinyóval be sem bootol :( ... szóval vissza került a régibe az ssd egyenlőre ... ez gondolom valami win / biztonsági feature ... :( ...

    viszont az új gépen lévő win gyári számát nem tudom mert csak egy windows pro matrica van az alján ... Hogy lehet így megtudni a rajta lévő win számát ... mert akkor újratelepítéssel gondolom menne a régi gépből az ssd az új t431s-en....

    Ha már itt tartunk. Pár vélemény a t431s-ről ... a bill jobbnak tűnik mint a 30-as szériáé volt (t431s már újabb billt kapott... Tagoltak az fn gombok pl... meg a gombok is masszívabbnak tűnnek...

    a touchpad hát finoman fogalmazva is fura... én nem nagyon használtam a pöcök egeret így használható ... de pöcök egérrel brutálisan szar szerintem :(...
    Pozitív benne az új felület ... remélem a használatnál nem kopik úgy mint a régi (T410-ben is gondom volt a touchpaddal)

    Most ips monitorom van ennél az új t431s tn panelja rosszabb, a felbontás 12,5 (1366x768) ról nőtt 14 (1600x900) teljesen korrekt... a színvilág teljesen más mint az ips volt :( ... de úgy gondolom kalibrálással lehet rajta majd javítani...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák