Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz mobal #60925 üzenetére

    Ez lehet, ennyire nem vagyok benne a Vistában. Viszont munkatársamnak azzal adták a laptopját jó 4 éve, és bírja. Annyira csak nem rossz.

    És igen, akkor nekem is tetszene. Az Aero elhagyása pl jó ötlet volt, ez a flat-téma tetszetős.
    Mondjuk nekem a Lenovo szoftverek is fontosak, de nem reménykedem, hogy W500-hoz csinálnak a 8 alá mindent.

    [ Szerkesztve ]

  • HSM

    félisten

    válasz mobal #60925 üzenetére

    A gond ott van, hogy a win7-ben a koncepció az volt, hogy egy asztali OS legyen a bevált alapokon. A Win8 esetén meg valami hibrid cucc lett, amit valahol félútra lőttek be a tartalomkészítés és fogyasztás közé, ami semmiképpen sem jó. Nincs benne az a fajta rendezetség és kiforrotság, mint a 7-esben, ahol mindennek megvan a maga helye, és látod benne a koncepciót. A win8 ezzel szemben nagyon kusza. Lehet, idővel hozzá lehet szokni, de állatira bosszantó, hogy miért kellett átdolgozni a már bevált, jólműködő dolgokat értelmetlenül. Nekem így nincs is motivációm használni, semmivel se jobb a 7-nél, cserébe semmi sincs benne a megszokott helyén, míg egy win7-et, de még egy Vistát is csukott szemmel, egér nélkül is elkezelek... :U
    Win8-al eddig kárhányszor is kellett dolgoznom, borzalmas volt a felhasználói élmény, nem győztem szidni a készítőket. :DDD

    (#60926) dying_star: A Vista teljesen használható. Kb. egy évig használtam, és bár erőforrásigényesebb, mint az xp és a win7, de összességében korrekt, pár zavaró idiótaságot van benne, de élhető a rendszer. Szerencsére a T410-emen már win7 volt.

    A Lenovo-s szoftverek nekem is nagyon beváltak, az idióta csatlakozási manager, vagy miaszöszt kivéve, ami a windózós wifi-kezelő helyére tenné fel magát, azzal annyi szívtam még anno egy T60-on talán, hogy nem mertem feltenni most és kipróbálni, az amúgy is jó gyárilag is a win7-ben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák