Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    válasz penene #1983 üzenetére

    Kicsit szájbarágósan írok, de csökkent képességekkel rendelkezem így szilveszter környékén...

    Na, most hogy jól értelek-e, szerintem így kellene lennie (a Music mappába vannak bemásolva a zenék, 1 album=1 mappa):

    ALL, körkörös: sorban lejátssza az összes albumot, majd az utolsó album után folytatja a lejátszást a legelsővel.

    ALL, ->I : sorban lejátssza az összes albumot, majd az utolsó album után megáll.

    Folder, körkörös: lejátssza az adott mappát (esetemben albumot), majd az album utolsó száma után folytatja az album első számával.

    Folder, ->I : lejátssza az adott mappát/albumot, majd az album utolsó száma után megáll.

    1, körkörös: lejátssza az adott számot, majd ha vége, kezdi elölről.

    1, ->I : lejátssza az adott számot, majd ha vége, megáll.

    Plusz még van, hogy sorban vagy random, de ez most nem számít, annyi, hogy annak is adott tartományban kellene érvényesülnie.

    Nekem az a gondom, hogy az ALL, körkörös = Folder, körkörös és ALL, ->I = Folder, ->I. Tehát ugyanúgy viselkedik mindkét beállításnál. Nem tudom elérni, hogy az összes albumot lejátssza egymás után (csak, ha a Music mappát egyben beteszem a kedvencekbe, de ez az, amit el akarok kerülni)... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák