Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz ANDROID??? #4046 üzenetére

    Na az amit linkeltél az pont egy bicskanyitogató videó.

    Különben be kell csak térni a Csalós topikba. Mindennap olvasom.
    Rengeteg embert átvert ez ( baloldali ) a kis sz@rf@szú mocskos senkiházi. Bánáti Norman... Egy oldalon még le is írja, hogy azért csal ki emberektől pénzt, mert szerencsejátékfüggő és milliós tartozásai vannak amiket a másoktól kicsalt pénzekből fedez.
    Jelenleg is van ellene ügy, a rendőrség szerint 500 ezer forint kicsalt pénzről van szó, de nap mint nap kerülnek elő emberek akiket becsapott, 50-60-100-150 ezrekkel. Milliókat csalt ki már emberektől, nem "csak" 500 ezret.. 2012 óta garázdálkodik, és azóta is szabadlábon van.. Tudja, hogy nem tudnak vele mit csinálni a zsekák...
    Ha szorul a hurok akkor meg előveszi a sanyarú sorsú kártyát...
    Volt már nem egy aki itt aprón lopta a népet és a rendőrség mindenféle büntetés nélkül lezárta az ügyet, mert megállapították, hogy megélhetési bűnöző és szüksége volt a pénzre.
    Kérdezem én.. Akitől kicsalják ezek a mocskok a pénzt azoknak az embereknek nem lett volna szükségük a pénzre?
    Alapjaiban rossz a törvénykezés ebben az országban.
    Komolyan egyre több és több ilyen eset után én már egyáltalán nem tudok hinni senkinek...
    Csak magamra számíthatok ebben az országban, mert a törvény nem engem véd hanem azt aki ellenem támadólag lépett fel, esetleg a vagyontárgyaimat eltulajdonította.
    Hol van a demokrácia? Áldemokrácia van. Azt tesznek ebben az országban egyesek amit akarnak a többieknek meg kuss... Királyi fennhatóság Magyarország, ahol mi jobbágyok fogjuk be a pofánkat és húzzuk meg magunkat, mert, ha felszólalnánk saját védelmünkben akkor befogják ők...

    Szerk.
    Eleve 2012 január 1 óta alkotmányos válság van, mert az Magyarország alaptörvénye nevű törvény közjogilag érvénytelen. Azért érvénytelen, mert nem az alkotta meg és fogadta el akinek joga lett volna hozzá.
    Mivel a Magyaroszág alaptörvénye nevű törvény érvénytelen, joghatás kiváltására alkalmatlan, ez miatt a benne megnevezett Magyarország nevű államnak sem minősülő szervezet, jog szerint nincs is. Semmiképpen sem tud a Magyar állam lenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák