Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz MK VII #4034 üzenetére

    Most ne érts félre!
    Menj el vécére és jól sz... ki magad, azaz sz...jál a világra. Ezután mossál kezet és vegyél egy nagy levegőt és kész.
    Voltam én is olyan passzban, hogy 200-al mentem a kocsival és semmi nem érdekelt, de természetesen vigyáztam mások épségére.
    Tudom milyen érzés, de mindig fel kell állni, mert az életből csak egy van és az ember nem élheti úgy az életét, hogy már majdnem saját magát is lesz...a.
    Egyszóval rázd meg magad és állj fel.
    Keresd meg a nagy hibáidat, és felejtsd el őket, így könnyebben találsz vissza a normális kerékvágásba.
    Végezetül a biztosítóhoz nem pofa kell, hanem a szerződés és a széttört telefon. Mi a lósz...rt érdekel téged, hogy nincs "pofád", sza...i rá, akkor is vidd be és kész. Ezért fizetted eddig is a nem kis összeget. Mit veszíthetsz? Csak az időt amig beviszed, semmi mást.
    Menj el pecázni, ereszd ki a gőzt és utána cselekedj. :)
    Hidd el ezeket jó indulatból mondom.
    A padló alól álltam fel és most vagyok aki vagyok. Dicsekedni utálok, de azért már elég sok mindent elértem a nulláról. ;)
    Hajrá!!!

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák