Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Khelben #9705 üzenetére

    Ha már ott tartunk, hogy útközben használjuk a notit (a fényes kijelzőről írtátok), akkor útközben mit hallgatsz? Vókment?

    Kár is érvelnem, úgysem fogjátok belátni a pavilionok előnyeit. Ha valamiben jobbak, mint a tieitek, akkor azt írjátok, hogy ezt a funkciót nem használjátok (hangszórók).

    Én magam semmi pénzért nem használnák business HP-t, pedig naponta 6-8 órát ülök a gép előtt. Nem zavar a fényes kijelző, nem zavar a fényes műanyag burkolat, sőt mindkettő nagyon tetszik. Az sem zavar, hogy nincs odaírva az alkatrészek neve elé, hogy dura-xyz anyagból készült. Nemrég volt nálam egy Elitebook 8730w, de ránéztem a kijelzőre és nagyon elcsodálkoztam, mennyire szegényes a képe akár egy 130 ezres dv5-öshöz képest is. A nagy FullHD HDX-ekről ne is beszéljünk, azoknak a legjobb a képe és a hangja.

    Hifire visszatérve: aki járatos a témában tudja, hogy nem kell 30 centis woofer a jó és szép telt mélyekhez, maximum a diszkóban. Már csak azért sem, mert az ekkora hangszórók lassúak és lomhák, de ez már tényleg más lapra tartozik...

    Amúgy Salamon t*ke is fényes volt, mégis szerették a nők... :DDD

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Új hozzászólás Aktív témák