Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    válasz csabors #4735 üzenetére

    Ezért írtam általánosságban, mert nem minden esetben ugyanaz a tapasztalat. Az tény, hogy egy Celeron jobban fog melegedni, mint egy alapjáraton ketyegő duplamagos. Az már más dolog, ha a hűtési rendszert elrontják... :(

    Volt Toshiba L30-am: amíg Celeron volt benne, iszonyú gyakran és hangosan ment a venti, viszont a Core Duo-ra csere után kellemesebb volt vele netezni, gépelni.

    Anyumnak szintén nx6310-e van, én is alátámasztom a véleményed, hogy jó a hűtése.

    Barátnőmnek Celeronos FuSi L7320 notija van, gyakran bekapcsol a hűtés terheletlenül is; nem süvít, de jól hallható.

    Mostani HP nc4400-am: ha eltekintek attól, hogy ízlés szerint be tudom állítani a feszültségeket és a venti fordulatszámait, még NHC-s buherálás nélkül is szépen teszi a dolgát, alig hallható, nem melegszik.

    Szóval igazad van, nem minden esetben igaz, hogy kellemetlenebb a Celeron, mert gépfüggő a dolog. A lényeg annyi lett volna: nem elég csak a teljesítményt nézni, mert asztali felhasználásra szánt notebook esetén is visszaüthet a Celeron. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák