Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Bencus88 #8961 üzenetére

    nem

    úgy értem, hogy nincsenek igazán komparatív előnyei egyikkel szemben sem.
    Kevesebb választási lehetőség van ebben a szériában. Nekem az AMD proci nem igazán szimpi, akár játékot, akár munkát nézem, pedig dv6-osokat csak ezzel tömik, a fekete coffe black felület gyűjti az ujjlenyomatot mint állat (szintén ezt erőltetik a dv6-nál, dv7nél lehet "választani, a sima ezüst klasszisokkal jobb), a képernyő felbontása is ilyen átmeneti, holott méretben alig van különbség a dv6 és dv7 között, és annak ha minimálisan is, de nagyobb a felbontása, amit pluszba még jobb gpu is hajt emg, a 4530 as radeon valahogy pont a 4650 és a 9600m gt mögé csúszik be színvonalban....azt meg nem is mondom, hogy a dv6-os nekem kicsit "órmótlannak" tűnik élőben, hülyén jön ki rajta a widescreen téma, túl vastag káva a képernyő körül, kijelzőhöz képest orbitálisnak tűnő billentyűzet.....

    A dv5-ös gyakorlatilag semmi más, mint a dv7-es kistestvére, gyak uyganazokkal a belsőségekkel, így max a hűtési rendszert és a plusz vinyófoglalatot érdemes nézni a kettő között

    Én, ha neked volnék, egy ilyet szereznék 10 K val karcsúbban árban és még vagy 20-30K t nyerve a jobb hardveren: [link]

Új hozzászólás Aktív témák