Új hozzászólás Aktív témák

  • csabors

    tag

    válasz as_Rock #3695 üzenetére

    Szia!
    Bizonyos szempontok mentén megérthető a HP hozzáállása...

    A ventillátor problémához csak annyit, hogy egy pár hete én is vettem egy 6710b. 2x vittem vissza a venti hangja miatt. Ment a parasztvakítás, hogy ez jó gép, üzleti széria, hogy minden noti ilyen, de ha nem vigyem szervízbe, a szervíz azt mondta hogy nem biztos, hogy megoldódik a ventigond... majd visszakértem a pénzt. A minősége is csapnivaló! Pontatlan illesztések, itt, ott, amott kiszűrődő fény, hangos ventillátor, olyan nagyon műanyag.
    Miért vettem, mert bíztam a hp-ba. Eddig csak HP notijaim voltak, de most elérhetetlenül drágák az igazi üzleti felhasználásra (tartosság, megbízhatóság) készült gépek.
    Viszont a ténylegesen üzleti felhasználásra szánt 8510p /w ,6910p tipusokkal nincs ilyen probléma, de az áruk is csillagászati. Most egy 8510p ről írok, de van itt egy 6910p is. Hozzák is a magas elvárásokat...
    Szerintem a 250.000-300.000.- forintot nem ér ez a széria!!
    Vettem egy ........-t fele annyiért "üzleti" kategória, de van rajta minden földi jó... Mg-Al Alloy :DD mik vannak :W
    Most egy időre hűtlen lettem a HP-hoz, de ha lesz lehetőségem visszatérek, de akkor tényleg a felsőkategóriát célzom...

    Üdv:

    Nikon

Új hozzászólás Aktív témák