Új hozzászólás Aktív témák

  • allein

    addikt

    Üdvözletem. Hp Pavilion Sleekbook 15-B003SH típussal kapcsolatosan lenne pár kérdésem. HP ügyfélszolgálat elmondása szerint "jó fej volt a gyártó" és ehhez a tipushoz rakott fel az oldalra drivereket, nagy része win8 alá. Op rendszer nélkül árulták a laptopot, win7 lett feltelepítve mert ez az ami céges windows, még mindig van olyan driver amit nem találtam meg. Illetve árulja el valaki milyen módon tudom kikapcsolni a touchpadet? Előző gépemben voltak feltelepítve CARE nevű programok ami által nagyon egyszerűen ki tudtam kapcsolni a touchpad részét. Másik érdekes és bosszantó jelenség, ezért csak magamat hibáztatom, előző gépem Sony Vaio i3, 4 gb ddr3 ram, cpu 2.4 ghz. Mostani hp, i5, 8 gb ddr3 ram, cpu 1.7 ghz. Sonyban sata 2 port van, hp-ban sata 3 port. Kivettem a sonyból a sata 3-as ssdt, mégis minden lassúbb a hpn, miért van ez, alacsonyabb frekvenciája a cpunak, esetleg a chipset? Állítolag turbo módban 2.3 ghz-re fel lehet tornázni a cput, ezt gondolom biosban kell beállítani? Ha valami gond lenne ebből, garancia nem vész el? SSD mérés, sonyban sata 2 port, hpban sata 3 port.

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Új hozzászólás Aktív témák