Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz #16729600 #866 üzenetére

    Najo, tolem aztan mindenki azt hisz, amit akar, de rolam biztosan nem mondhatod el, hogy nem jartam dele(bbe)n. Szuletesemtol kezdve ('75) 16 eves koromig, minden nyaron Brac szigetere, Supetarra jartunk muter-faterral, amikor meg ott volt a Pionir-nak a nyaraloja, meg a haboru elott (a vallalat, ha masrol nem, a hires Negro cukorkarol ismeros lehet, ugyanis abban a gyarban szuletett, fater meg onnan ment nyugdijba, cukrasz volt).

    Most szimplan csak az egyszeruseg kedveert es anyagi megfontolasbol, ennyi fer bele, hogy leguruljunk cirka 5 ora alatt KRK szigetere es elvezzuk a pihenest a tengerparton. Apartmanozunk, kajat, amit csak tudunk es megeri visszuk magunkkal (ugyanis a sziget elejen van pl. egy Konzum, amolyan Match/CBA szeru, meglehetosen nagy bevasarlokozpont), nem foglalunk elore szallast, hanem ott, szemelyesen valasztjuk ki es/vagy alkudjuk le amit szeretnenk (az is elofordul, hogy utazasi irodan kivul egyezunk meg a berbeadoval, ugy nagysagrendekkel olcsobb). Uzemanyag, utdijak, kaja, szallas - szoval mindennel egyutt a 10 nap 4 fonek (3+1) boven 1000€ alatt megvan igy. Ez van. Ugyanez mar delebbre lazan a duplajara is tud dagadni (uzemanyag, utdijak, szallas arak).

    Ahogy olvastam a korabbi kommented, Ti azert mas szinteken uzitek a horvatorszagi nyaralast - no offense - jol is teszitek ;)

    Mindenkinek jo pihenest! :R

    Apropo, Mljetrol es Lopudrol majd irhatnal par mondatot, kepekkel illusztralva, kivancsi vagyok (biztos jo lesz :K )

    [ Szerkesztve ]

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák