Új hozzászólás Aktív témák

  • #16729600

    törölt tag

    válasz BlacKSouL #793 üzenetére

    Mint mondtam a tájért/Adriáért megyünk vissza,nem az ország nem létező vendégváró szisztémája miatt.Első idők után rájöttünk,hogy semmilyen szervezett programokon nem szabad részt venni.A hajóutakon pld. a korlátlan étel/ital fogyasztás az valami iszonyatosan tré haldarabot, nyers káposztával,meg valami helyi vízkőoldónak is használható bort jelent.:) És nem, nem az olcsó zsé class van megcélozva,hanem nívós szálláshely,vendéglő,cukrászda.Sajnos jó fagyit pld. tavaly előtt Brelában sikerült enni,a többi felejtős volt.Számlát én még sehol nem kaptam.Wifi olyan kint,mint az elveszett aranyváros,drága és mindenki csak kutatja.Mindezt felülírja persze a táj szépsége.Tavaly Omisban pár péksüteményesnek felajánlottam,hogy 3X os árat fizetek,ha adnak olyat ( sütnek nekem ) ami nyomelemekben legalább tartalmazza a kiírt dolgokat. :)
    Ausztriában,ha a legutolsó helyi falusi vendéglátóhely közelébe érsz,még a tücskök is hangos Grüß Gott kiáltással fogadnak,de ez van a helyi Sparban is pld.:) Én ennek ellenére ajánlom az Adriát,de a Balkáni mivoltát be kell szerintem mindenkinek kalkulálnia,hogy jól érezhesse magát.

Új hozzászólás Aktív témák