Új hozzászólás Aktív témák

  • KoNZoLik@

    veterán

    válasz -Maci- #175 üzenetére

    Jó, hát ez is felfogás és hozzá állás kérdése, mert per pillanat egy Realme telót használok a mindennapokban, amit kb 80K-ért utánad dobnak, és én sem érzek akkora nagy különbséget a hétköznapi használatban ez és egy S24 ultra között, komolyan...😅

    Ebben is 120hz-es kijelző van, a 8+4gb RAM több mint elegendő, én még nem tudtam megakasztani semmivel, üzemidő parádés, és kb 25 perc alatt feltölti a 67W-os töltő a telefont...nekem ez bőven elegendő, a többi csak mellé beszélés👍 Persze nem titán tok, meg mit tudom én milyen plusz dolgok nincsenek a Realme-ben, nos akinek premium kell és az aktuális csúcs, az fizesse is meg az árát ;] Én is régebben nagy flagship buzi voltam( még most is néha elcsábulok), de aztán mindig rá kell jöjjek,hogy felesleges pénz égetés 🙄 Ezért veszek most már pár éve inkább karórákat, azokból a pénzekből, amit évente telefonokra locsoltam el, azok legalább tartják az árukat sőt még drágulnak is idővel, és még mutatósak is, és befektetésnek sem utolsó 😁

    [ Szerkesztve ]

    ***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Új hozzászólás Aktív témák