Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz szabonagyur #38274 üzenetére

    (#38274) szabonagyur
    Képről nem mondtam volna meg hogy ekkora volt az ütközés. :S

    MÁS:
    Pár hónapja már latolgattam az új autó lehetőségét, akkor adtatok is pár tippet. Azóta változtak a körülmények is kicsit, meg az igények is. És mivel elképzelhető hogy most nem fogom megúszni, kérdeznék újra.
    Jelenleg inkább valami kombit választanék, nem lenne baj, ha csendesebb lenne a beltér, és elfutkorászna alattam pár évet minél kevesebb gonddal. Igazából Hondákból egyedül a korábbi Accordra gondoltam, aminek a formája olyan kis csúnyácska lett, de én még is el tudnám viselni. Már kezdtem megbarátkozni a 200e km-t futott dízelekkel, de egy ismerősöm azt mondta, hogy 200/250e km után a dízeleknél csak-csak beszarik egy tipikus dízel mellékelem. (Kettős tömegű lendkerék, turbó, porlasztó, stb...). Ezek ha jól sejtem megütik a 200-300e Ft körüli összeget nem? Mert ha igen, akkor igazából pont annyival többet tankolnék benzinből egy év alatt. Szóval ha 100%-osan számolunk egy ilyen hibával, akkor tök mindegy az üzemanyag típus. Abban az esetben jönnék ki jobban a dízellel, ha bemákolnék egy tip-top verdát.
    De rohadt nehéz ez a kocsivásárlás még mindig. :D

Új hozzászólás Aktív témák