Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz #54715584 #236 üzenetére

    kozben valthatsz, ha akarsz en kivartam a valtast, kaptam 3 szamlat

    Ezt csak akkor érdemes, ha jön jövedelem a számlára. Márpedig jelen helyzet szerint, ha nem jön se diákhitel, se semmi az OTP-s számládra és betöltöd a 24-et, automatikusan Tempóra raknak, amire ha nem jön semmi 599 Ft a havi számlavezetési díja és ezért még csak nagy kegyesen vezetik a számládat. Nincs benne a kártya díja, az OTPdirekt díja stb..

    Amire téged átpakoltak az a régi Elektronikus számlacsomag, ilyen már nincs.

    Ez úgy nézett ki, hogy kaptál egy Maestro bankkártyát a sima számlához, egy webkártyát (MasterCard papír :D ) a neteshez és egy megtakarításit bankkártya nélkül.

    van dombornyomott a kulfoldi utazasokhoz

    Ezt még pluszban igényelned kellett az elektronikus számlacsomaghoz, mert amúgy nem jár hozzá. Feltételek egyébként: 5 hónapos számlamúlt esetén 150 ezer Ft letét vagy ha ennyi nincs, akkor 60 ezer Ft jövedelemátutalás havonta. Ezzel azért jelentősen kiszórják azokat akik feltételek nélkül szeretnének dombornyomott kártyához jutni. (mert már van olyan bank ahol lehet ilyet :D ) Máshol se pénzbetét, se jövedelem nem kell, csak az éves kártyadíj, ami OTP-nél röpke 4000 Ft.

    es nemreg kaptam toluk egy AMEX kartyat (bar igazabol nem tudom miert, azt mondtak ez "jar"...)

    Ja ez hitelkártya. De vajon azt is elmondták mennyit kell fizetni, ha nem használod? Mert gondolom a hitelkeret mindig rendelkezésedre áll, ha vissza tudod fizetni mindig időben, akkor ok. De ha nem kellett nem hinném hogy kötelező volt elfogadni. Mindenesetre a hitelkártya mindig magában hordozza a kegyetlen lehúzás kockázatát, úgyhogy kb. kezeld úgy, mintha tüzes vasat fognál és próbálj tőle minél előbb szabadulni. Kp. felvétre ne használd, mert az veszettül drága vele. Vásárolni is csak annyit, amennyit később majd vissza tudsz fizetni. Ha meg nem használod, akkor minek? Mert hangzatos, hogy van AMEX kártyám is? :DDD

    nekem 2 penzfelvet ingyenes, a tobbi az fugg a felvett osszegtol, de 15-20e utan max 100 ft

    Azt elfelejtetted megírni, hogy ennek a havi díja 1300 Ft, kivonattal együtt pedig 1390.
    Ja és 4 OTP ATM-es kp.felvét ingyenes nem 2. Bár ha nem a régi elektronikus csomagod van, hanem az új net, akkor csak 2. És a havi díj sem ennyi.

    ATM-ből konkrétan 0.49% + 49 Ft vagyis 15 ezernél 123 Ft, 20 ezernél meg 147 Ft. Ez kicsit több, mint 100 Ft.

    viszont idegen ATM-bol mar 4-500 a penzfelvet dija...

    Helyesbítek: 750 Ft

    minden szamlan torteno mozgasrol kapok sms-t + a reggeli egyenleg sms

    Azért rendesek, mert az OTPdirekt havi díjat elengedik, de arról nem szól a fáma, hogy Elektronikus csomagban kifizettetik-e vajon a havi 150 Ft-os számla és kártyaforgalmi smsekhez tartozó kontrollüzenetek díját. Ezzel kapcsolatban azt találtam hogy 15 db számlakontroll üzenet benne van a számlavezetési díjban. A kártyakontroll üzenetek havi díjáról nem mond semmit, a további smsek díja pedig még ezen felül van darabonként: 23 Ft ha tés vagy, 26 Ft, ha pannonos és 20 Ft ha vodás.

    Nekem meg ennyi. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák