Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz INGJOKE #21285 üzenetére

    Hát látod ezeket a jogi dolgokat nem vágom, de a Ser Házban rákérdeztem és csak KP volt a válasz, pékségben "csak" nem láttam, de nem is kérdeztem van-e lehetőség bankkártyás fizetésre :B

    Persze a "hasonlókra" miatt sem értem, hogy miért KELL befizetni számlára a KP-t, mikor egy hét alatt simán seggére verhet az ember :K Gondolom ez a 40k-t KP-ben fizetnek nem napi szintű eset, ha meg igen, akkor abból biztos le is van adózva amit le kell ;]

    Ja igen, kijön egy szaki valamit megbabrálni a házban/lakásban, máris KP kell neki fizetni....vagy....kicsit drágább lesz a munka vége :DDD

    MÁS
    GoodSpeed
    Szeretnék látni nem mismákolt statisztikát fertőzöttek/elhunytak témában oltottak/nem oltottak arányáról. Lehet lenne meglepetés, nem kicsit

    Telefonos mobilbérletet egyszer vettem, gondoltam milyen klafa, még sorban sem kell állni bérletért ráadásul el sem kell menni érte pluszban (épp lejárt pár napja és hétvégén itthon voltam). Aha, érvényesítéskor többször belefutottam abba, hogy a b.zi Simple nem tudott csatlakozni, így nem tudtam igazolni, hogy van érvényes bérletem (ki kellett lőni a Simple-t, majd újraindítás és utána rendben volt. Közben meg szemmelvertek a buszon, hogy miért tartom fel, miért nem megyünk már tovább :B ) No, innentől inkább hanyagolom, ezt a mókát meghagyom másnak :)

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák