Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz fokukac #11622 üzenetére

    Hibás értékek szoktak lenni. Néha még hibás pénznem is, pl online vásárlás után.

    A régi kivonatokat szerintem nem azért nem teszik ki, mert nem tudnák. Díja van, ha régebbi kell, bevételi forrás. Ha nem mentetted le megadnak és mégis kell valamire, akkor fizetsz. Majd, ha elterjednek a fintech cégek és szolgáltatások, akkor majd lesz olyan, amelyik leszippantja automatikusan, hogy bármikor elérd és akár különböző statisztikákat is csinál róla, hogy mire költesz. Igencsak fel kell kötnie a bankoknak a gatyát... vagy szimplán árat fognak emelni a kieső bevételek miatt.

    Az elektronikusra váltás nem rossz. Anno külön kérnem kellett, hogy ne legyen már papíros és időnként mégis visszakúszik egy-egy fajta.

    A múltkori update óta többször láttam rendszerhiba üzeneteket. Bár az is igaz, hogy a webes felület nyomkodása és hozzá kapcsolódó kódkérés kapcsán. Például nekem még sosem működött az, hogy a webes felületen megjegyzett névnél appos belépésel benn legyen. Hibát dob és mégis azonosítóval kell belépni. Bizonyos esetekben pedig appos engedélyt kéne adnom, de nincs és írja helyette használjam a tokent ha nem sikerül, de nincs mód arra, hogy token módra váltsak, talán kilóg a látható felületről.

    Plusz a javás appban is volt, hogy nem kódot kért, hanem az app felé ment push és az abban lévő kódot kellett beírnom, nem pedig a withkey-est.

    [ Szerkesztve ]

  • cocka

    veterán

    válasz fokukac #11622 üzenetére

    A usernév pedig a 24 jegyű giro-számlaszámod középső 8 számjegye, egy idő után fogod tudni fejből.

    Ez a default eset, egyébként nem törvényszerű. Nekem nem egyezik a "usernév" magyarul felhasználói azonosító a számlaszámom középső 8 jegyével. Ez egy elcseszett easytoken szerződés miatt történt anno.

  • KTU

    addikt

    válasz fokukac #11622 üzenetére

    CIB ECO ingyenes csomag, arra kell figyelni hogy aki esetleg szokott ATM-nél befizetni, utalásnak írja a számlatörténetbe,
    persze az összeg nem számít valódi utalásnak,
    és volt már hogy ezért nem teljesült az ingyenes számlavezetés feltétele.
    Le is szoktam erről, amúgy is borítékos.

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Új hozzászólás Aktív témák