Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz V.Stryker #44 üzenetére

    Pont így: negyedéves biztosítás 9000 Ft.(Friss jogsi, vidéki lakhely , nem új autó ) oké, ha rászámolom az adót, akkor 4000Ft/hó (9000 az adó évente) , ha csak áll az udvaron és nem megyek vele. Havi 1-2szer tankolok 5E -7E ft értékben, kb. Így.

    A szervízelést nem számolom bele, az nekem amolyan hobbi kategóriába tartozik, azaz előrelátó módon javíttatom, nem akkor, mikor elromlik, hanem akkor , mikor már látszik, hogy ezt biza cserélni kell , bár még elfutna lazán pár ezer km-t.


    Ja és kb kéthónapja váltottam olyan munkára , ahol 2/3dát keresem a korábbi béremnek, de boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyook. Azzal foglalkozhatom, amivel mindig is akartam:) Ezáltal a párkapcsolatom is hatalmas , pozitív változáson ment keresztül!! Úgyhogy fel a fejjel, és tegyetek azért, hogy azt tehessétek, amit szerettek!!!



    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák