Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pakmara

    őstag

    válasz KAMELOT #69911 üzenetére

    Köszönöm. Kettőt találtam így hirtelen:

    Egy elég amorf konfig van benne: ATX táp alul, meg egy Asrock J4105. Tudom, hogy nem túl optimális párisítás, de ezek voltak kéznél. Jelenleg egy 2.5 -os ssd van mellette de jönni fog egy HDD-is. Amolyan böngészős gépként funkcionál, hobby-projekt volt.

    AxBattler: Fent porszűrő van, onnan szívja a levegőt. Az integrált procis lapról leszedtem a sajat passzív bordáját es egy barkacs leszorító al rátettem egy kis tornyot (overkill de ez van :DDD ). A táp venti is fenlfelé néz, így atszellőzik a ház. A tápon keresztül megy ki a levegő hátul. Ez megint csak nem optimalis, viszont a konfigból adódóan minimális a szállítandó hőmennyiség, így nem okoz gondot. Amivel elszámoltam magam viszont (és nem találtam rá megoldást még), hogy az arctic venti úgy kavarja a levegőt a házon belül még legkisebb fordulaton is, hogy hangja van :(( . Palást nélkül közrl néma (tapot jobban hallani), de azt ratéve felerősíti a hangot. Próbáltam belülre hangszigetelő szivacsot tenni, de amellett hogy nehézkes nem is hozza az elvart eredményt.

    KAMELOT/palfitom: hétvégén teszek még képet ha érdekes.

Új hozzászólás Aktív témák