Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gh00st

    tag

    válasz Grózi #53212 üzenetére

    FullHD- ban simán jó volt a 290, sőt kompromisszumokkal(persze játék specifikus)eyefinityben sem volt gond és csak néhol bizonyult kevésnek a vram.
    Most még "viszonylag" jó/jobb áron tudtam eladni, de maradhatott volna is, a gari időben is kiszolgált volna.
    Előtte Sapphire kártyáim voltak, meg látjuk mi lesz helyette...érdeklődve várom a 3-as szériát, lehet ramban nem lesz több, de más technológia illetve mekkora lesz teljesítményben az előrelépés.

    Ezt hogy érted hogy "sajna Asus is"?
    Amennyiben a hűtésére érted, nálam nem volt gond(igaz szellős a házam és csend mániás sem vagyok).
    Jó egy évvel ezelőtt amikor raktam össze a konfigot, szinte kivétel nélkül mindenki Asus-t ajánlott itt - minőségi gyártó, alkatrészek, jó hűtés, több gari - ellenben most senki nem ajánl Asus-t(mondván tré lett a vrm hűtés).
    Nos én nem vettem észre, hogy a vrm "leolvadt" volna, a 290/290x topicban linkeltem is milyenek a hőfokok.

    A színe mindegy(azért valamilyen szinten összhangban legyen a belsővel), ha kék, akkor átrakom a kék gyűrűket a ventiken.
    :)

    [ Szerkesztve ]

    <<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

Új hozzászólás Aktív témák