Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Grózi #65654 üzenetére

    Már linkeltem pár nappal ezelőtt... i7-2700k simán ment passzívan húzva is, valamint egy AMD 1060T és egy GTX580 páros is (igaz vízhűtéssel, de a passzívság, az passzívság...). :K

    Egyébként meg szerintem két téma fut egymás mellett és összemosva... Néhányan itt "komoly játékról" beszélnek, mások meg a "fusson giga-mega-brutal-4k-maxgrafikán" elvárásról. Szerintem ez totál hülyeség így. Lehet valaki nagyon-nagyon komoly játékos csak azért mert egy "alap" gépen játszik, és lehet valaki a világ legynagyobb balfa..a csak azért mert egy 12 magos SLI-s gépe van.

    Én úgy gondolom elég sokat játszottam és nem is ment rosszul akkor is amikor nem volt túl erős gépem. Ettől az még "komoly játszás" volt. Aztán volt amikor csillagromboló gépem volt, aztán napi fél órát sem játszottam. Szóval ebben szerintem semmi összefüggés nincs.

    Ha úgy fogalmazod meg, hogy számodra csak az a komoly játékos gép, amiben i7+2080 van, akkor a "komoly játékosok" egy elég jelentős százalékát szóltad le sommázva. Ha pedig neked csak az a játékos gép, ami mindig mindent maximális részletességgel és mondjuk 4k-ban kitol magából, hát akkor tényleg nem sok passzív ilyen gépet fogsz találni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák