Új hozzászólás Aktív témák

  • Mici80

    tag

    Ahogy ígértem, íme az én kis gépem! :DDD

    Az oldalt látható hungarocellekkel van beszorítva a gép a román bútor és a számítógép asztal közé. A rezgés mértéke elhanyagolható mert alulra is tettem egyet tehát a padló sem viszi tovább a rezgést. Belülről most nem csináltam képet mert nincs kedvem szétszedni.

    És ami belül van. S939-es lap AMD Athlon 64 X2 proci 3600+, 1 GB RAM, 128 MB VGA,

    80 GB Sata vinyó a rendszernek /Kubuntu 12.04 most épp/ meg egy két szösszenetnek, 160 GB PATA winyó meg adattárolás, torrent, stb...

    Jah meg még 160-ason van egy XP, egyéb apróságokkal bohóckodni. :U Kb: két havonta indítom el... :DDD Ennyit a MS pozitiv reklámjáról... :D

    Az előlapon látható fekete a DVD íróm, alatta a egy IDE mobil rack ha próbálok vinyót, vagy valakinek mentek... :))

    Az egész masinát (khmm...) egy Mercury 450 W-os táp szolgálja ki /már ameddig.../.

    Így éjszakára ennyit, most leállítom és holnapig pihen a gépezet.

    Az érdekes a sztoriban, hogy a gépem belseje pár évente változik, bővül, fejlődik de a gépház marad. Szeretem mert kényelmesen elfér benne minden, nem is tervezek új gépházat venni még vagy 10-15 évig... :D

    üdv. Mici

    [ Szerkesztve ]

    ---

Új hozzászólás Aktív témák