Új hozzászólás Aktív témák

  • Beretvás

    addikt

    válasz Engineer086 #37295 üzenetére

    Hali..

    Beírom ide is hátha másnak is akad valami ötlete..

    Na az úgy van , hogy: TT Armor MX+ az áldozat, és hát számomra ennek a háznak 2 negatívuma van.

    1. felső tápos
    2. nincs kábel support ennek ellenére szépen el lehet rejteni a kábeleket de zavar a tudat, hogy nem úgy ahogy illene..
    3. pedig hogy nem szeretném lecserélni mert évekig sóvárogtam utána mire megszereztem.

    Tervem az első 2 pont megvalósítása. Erre elég merész ötleteim vannak de talán megvalósítható a dolog.
    Ugye megfordítani és btx-es módban alsó tápossá tenni nem lehet. Tehát új hátlapot kellene készítenem ami nem egyszerű mert elég idiótán áll a bővítő kártyák kivezetése. Ezért arra gondoltam , hogy meghagynám a keretet és szépen kivágnám a hátlap közepét majd egy teljesen új lemezzel helyettesíteném azt oly módon hogy az új lemezt belehegeszteném a keretbe..és azon vágnám ki újból a helyek a bővítő kártyáknak. Már ez sem túl egyszerű mert attól tartok, hogy a hegesztés deformálná a keretet, de ezt még talán bevállalnám.. De ahhoz, hogy legyen kábel support az alaplap tálcát is újat kellene készítenem, ezzel még akkora baj nem is lenne de van ott rajta 8-9 kis téglalap alakú lyuk amik a bővítőkártyák füleinek kellenek..Na ezt ha egy kicsit is elbacom akkor már bukott az egész. Másrészt ha 10mm-t arrébb teszek az alaplap tálcát akkor már nem fog beférni a hátsó 120mm-es ventilátor. gondolkodtam hogy nem is kell az. De még így is csak 20mm hely lenne hátul amit nem tudom , hogy elégséges lenne e..Kb ennyi röviden.. Ja és elég érdekes a ház szerkezete mindenhol..

Új hozzászólás Aktív témák