Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    válasz oriic #32018 üzenetére

    Igen, bizony megkérik az árát, ellenben ha tápot cserélsz, akkor nem kell újraharisnyáznod. Egyszeri kiadás, szerintem megéri. A szépség oltárán néhány cicababa ettől sokkal több pénzt otthagy :DDD

    szerk
    ceaser: jó ideje használok moduláris tápot. Nagy lépés a számomra, mert előtte egy M-Tech volt a gépemben (ne tessék megkövezni :B ) Olvastam én is, hogy oxidálódnak és elhasználódnak a csatlakozók. Azóta már ment nálam GTX460 SLI (darabja 160W) is egy 520-as tápról, mégsem volt gond FurMark alatt sem egy 125W-os CPU mellett. Corsair/Seasonic/Enermax: ezen tápok bármelyikét vérző szívvel bontanám meg kábelharisnyázás céljából. Le a kalappal azok előtt, akiknek ehhez van merszük, ügyességük és türelmük

    jegenye77: időigényes. Sajnos hosszú az átfutási idő, mivel külföldről rendelnek. Van, hogy 2-3 hétbe is beletelik, de idehaza csak náluk kapható. Érdeklődj Engusznál (előkeresem az üzeneteim közül és elküldöm priátban)

    [ Szerkesztve ]

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák