Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    fekete festék hijján öntapadóssal lefóliáztam a tetejét, és ecsettel lejavítottam a kimaradt részeket. kicsit foltos, kicsit gány, de magyar: :DDD

    csináltam egy újabb képet, ahol jobban látható, a mugen hőcsöveire rá vannak rögzítve a nagy aluprofil bordák. mivel a ráfogató ellen nem borda, hanem csak egy téglatest, ezért az a 2 db. 1*10*10 centi csak izzik magában. ezért rádolgztam próbaképpen a kis tégaltestre pár lemezkét, hogy növeljem a hőcsövek közvetlen környezetében is a hőleadást.

    kereső hirdetésre kaptam még egy tök ugyanolyan házat. makulátlant. csont színű. minden tartozéka , még az előlapi ablak is megvan. abból lesz a kiséreltek végén a végleges kialakítás.

    addig is kölcsönvettem belőe az 5.25 takarópaneleket, amiből 6 db-ot egyben lefóliáztam, és bepattintottam az üresen tátongó űrbe, hogy szemből ne a színes kábeleket lássam...
    a paszív hűtés azóta is jól teszi a dolgát, pedig már ment némi játék és teszt....

    valószínű a 4 oldallapból 2-t meglékelek, hgoy csaka kerete marad meg, és méhsejtrácsot kap. feketére festve. aztán meg kialakítom, (-tatom), az új házból a véglegeset, de ott már profira bízom a festést... :K

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák