Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz jones965 #26999 üzenetére

    Ennek a kezdeményezésnek amúgy akkor lett volna értelme, ha nem kivételeztek és bárki gépét felteszitek, aki kéri és legalább tag vagy fantag, vagy őstag mittomén, amennyi időtök van rá, így később talán be lehetett volna linkeli az adatlapra a cuccok mögé a képeket, de ti olyan elitista lapot akartatok, ami halálra van ítélve, mert egyszerre két feltételnek kell teljesülnie, az egyik, hogy azért beletesz az illető némi kp-t a gépbe mondjuk ki nyíltan, így a csóróbbak, illetve a zsebpénzből élő fiatalok kiesnek, másrészt totál fanatikus is legyen az illető annak ellenére, hogy már saját állása, családja van ergó van más dolga is, szóval ilyen ember nem sok van. Nekem is bevallott hobbym a gép és korom ellenére szeretek játszani, tetszik is ha egy gép rendezett, de pont leszarom, hogy a ház ami nekem tetszik telitálcás és így látszanak a kábelek, emiatt nem fogom lecserélni, mert úgy sem látszik mi van belül. Ez már egy elfajzott faxság így, hogy szerintetek attól van stílusa egy gépnek, hogy nem látszanak a kábelek az egyik oldalán vagy hogy moddolt a ház vagy hogy valaki a pöcsére is harisnyát húz, hogy egy színű legyen a tápkábellel.
    Vagy nyitni kell a többség felé és a szemetekben ütős gépeket külön kategóriába tenni a weblapon, vagy csendben elmúlni. Az én gépem se egy fos, de nem kezdem fikázni másokét, max az ilyen hsz-ekre reagálva, mint a tiéd. Egy lelkes tizenéves kedvét nem kéne elvenni ilyen lesajnáló dumával. Meg amúgy annyira nem nagy dobás egyikőtök gépe sem. Nézz körül külföldi lapokon, kb. pont annyira vagytok sehol, mint az aki a sulinetes házát festegeti alkoholos filctollal, nem kéne ekkora arc pár kábelharisnyához.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák