Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    (#16020) D1Rect :: próbáltam már ilyen trükköket korábban , de az oldalap levétel sem segit , ha megfelelö kereszthuzat van a házban .. akkor segit ha gyenge hűtés van kialakitva , de ha erösebb akkor ronthatja a kereszthuzat hatásfokát..
    szobaventit is probáltam korábban... nem jártam túlzott sikerrel... a legjobb módszer ha kidobod a téli hidegre :D ( ha arról van szó )
    "Mindke futtatsz stabilitásteszt, ha utána nem akarod azon használni?"
    ilyet mondtam volna ...? kb. azon használom.. de nem csak a cpu van.. a memokat jobban ki kell tesztelni, ott több variáns van mint a cpu-ba... a cpu-nál csak a feszt kell belöni az adott órajelhez....

    viszont ha vizhütésem lenne akkor elöfordulhatna az amit mondasz.. tegyük fel lefutattnám az i7-t 4.4ghz -n mondjuk 1.4v feszen, de azon úgyse használnám mert túl sok a fesz 24/7 használatra... léggel még 4-4.2ghz-ig letesztelném, az még belefér a 24/7-be valami kisebb alapfesz környékén...

    (#16040) zH. :: melyik venti hangos ? az oldalsó 25-s vagy az elülsö 12-s?
    miért nem üzemelteted 5v-ról... akkor teljesen csenben van...

    elöl van porvédö , de oldalt nincsen... oda esetleges csinálni kell 1t.
    de nálam az elülsö porszürö nagyon sokat felfog, néha azért ki kell tisztitani, különben egy idö után nemtud több port felfogni, és akkor szokott mégtöbb beszabadulni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák