Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baly81

    aktív tag

    válasz #85619712 #78036 üzenetére

    Ja! Bocsánat ezt nem írtam... :U Nem állandó/üzemszerű töltést akarok végezni a napelemmel. Időszakosan, egy-egy kemping, gyalog- és kerótúra, horgászat alkalmával szeretném visszatölteni az elhasznál szuflát az energiahordozókba.
    A Parkside akkukhoz van USB/LED adapterem elfogadható fényerővel ami jól jön egy tábor kivilágításánál, ezért kérdeztelek itt benneteket, hogyan tudom a töltést átvariálni/megoldani. Illetve, vannak különböző nagyon nagy fényerejű lámpáim, amik 18650 és 26650 akkukról működnek. Így a Vapcell S4+ töltőt ki tudom vinni terepre, és tudok tölteni szükség esetén a hengeres cellákból is! (A SkyRC-t nem viszem, az kicsit nagy és drága ahhoz! :D ) És ha már van ez a panel, akkor miért ne használhatnám az autó töltésére is... Ezért lett ilyen komplex a kérdésem a végére... ;]

    A 80W-os figyelmeztetést köszönöm! Ez eddig elkerülte a figyelmemet, de így már biztos, hogy az 5A-es verziót veszem meg, mert a 4A-es passzív (semmilyen) hűtéssel akkor 40-50W körül lehet...
    Nagyon köszönöm a segítségedet! Ha Debrecenben jársz írj rám és vendegem vagy pár pofa sörre! ;)

    Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

Új hozzászólás Aktív témák