Új hozzászólás Aktív témák

  • cellardoor12

    csendes tag

    65U7QF első benyomások
    Az Euronics-tól féltem kicsit, de a pénteken rendelt TV ma megérkezett, pirospont nekik. A kicsomagoláshoz tényleg nem árt 2 ember. A rendszer gördülékeny, mentes az akadástól, a 110 tv adót 20 mp alatt megtalálta. Ethernet kábelen kapja a netet, kapcsolat 65 mbps körül van (n-es wifin is ennyi, így marad a kábel).
    Első dolgom volt a smooth motion kikapcsolása, majd ha valaki sportot akar nézni rajta, bekapcsolja, egyik sem tetszett igazán. A képet a mozi nappal-ból állítottam be, kicsit növeltem a szaturációt, egyelőre ennyi, a local dimming mediumon van, a fekete (számomra) feketébb nem is lehetne, local dimming tesztvideón látszik némi felhősödés, de filmnél ebből semmit nem lehet észrevenni. A számítógépem a tv mellett van, ilyen lehetetlen szögből is teljesen nézhető minimális fakulással.
    Nézzük a képet: Netflix akadásmentes és gyönyörű. USB-ről lejátszott uhd tartalmak csodásak.
    A dlna megosztást is egyből megismerte, fhd filmek szépen mennek, viszont a 4k-val nem boldogul.
    Telepítve van rajta a plex, nézzük azzal, először fhd-val. Film elindít: elfogyott a memória hibaüzenet. Második, harmadik fhd film is.
    Úgyhogy erre majd valami megoldást kell találni, a winchesterdugdosáson kívül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák