Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz dgyuri0123 #96030 üzenetére

    ""Ő nem is volt kíváncsi arra, hogy én mit ajánlanék,""
    ne már... mindenki véleményére kíváncsi vagyok.
    A tiedre különösképp. Kérlek írd le mit ajánlasz nekem.

    ""nemhogy bármit vett volna az én ajánlásom alapján""
    Azt ne várd el, hogy jó kiskatona módjára azonnal elindulok a boltba és megveszem amit leírsz nekem. Szerintem ez nem így működik.
    A minimum, hogy előbb összemixelem mások véleményével a saját elvárásaimmal és lehetőségeimmel. A másik meg a megkívánás, a nem racionális döntések sora, a kell ez nekem érzés.
    Te nem így vagy vele? Neked megmondták mit vegyél és teljesítetted? Pikk-pakk?
    .
    ""a jelenlegi helyzetét csak saját magának köszönheti. ""
    Ez így van, pont abba a helyzetbe kerültem ami a célom volt. Elég hamar elértem, de belátva, hogy minimális költségvetés nem lesz elég. A régi helyzetnél sokkal jobb minőségben hallgatok zenét és itt meg is lehetne állni. Pont.
    De abba a hibába estem, hogy kedd este hallgatva a cuccom elégedett voltam, de szerda reggel már arra gondoltam lehetne kicsit jobb. És bár tudom ez egy végtelen folyamat, mégis képes voltam 8 féle kábelt megvenni csakhogy kipróbáljam, meg fél tábla gránitot, meg egyebeket, pedig tudom nem ez a módja.
    .
    Lehet más is végigjárja a rossz köröket, csak nem írja le, vagy egyből eltakarodik innen egy durvább vélemény után. Én inkább jót szórakozok magamon meg rajtatok, mert volt idő és ok, hogy bőröm megkeményedjen máshol más hasonló jellemek között, nem idegen terep ez a csoport-szituáció.

    [ Szerkesztve ]

  • Mathiask

    senior tag

    válasz dgyuri0123 #96030 üzenetére

    Hát ja. Jobb ha ezt nem folytatjuk ha ennyire nem érted(vagy nem akarod, nem tudom eldönteni) mit akarok mondani és mindent személyes támadásnak veszel és ezért úgy is reagálsz. Mindenesetre sajnálom hogy így alakult, van ez így. Majd máskor mással, máshol talán kialakul valami beszélgetés ami előrébb viszi a dolgokat. Bár lehet csak én gondolom hogy úgy általában a hifi topicokban valahogy rossz irányba mennek a dolgok.

Új hozzászólás Aktív témák